Youtube MP3 Dönüştürücü : Youtube’tan Mp3 indir

Eğer youtube ta devamlı dinlediğinz şarkıları MP3 olarak telefonunuza atmak istiyorsanız size Youtube MP3 Dönüştürücü bir site lazım demektir.  Böylelikle dinlemekten zevk aldığınız video kliplerin mp3 lerini istediğiniz yere götürebilir ve internetinizden yemeden istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz.  Youtube Dönüştürücü arıyorsanız veya youtube tan mp3 indirmek istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Youtube günümüzde en güçlü video oynatma sitesi.  Üzerinde milyonlarca yerli ve yabancı bir çok kategori de video klip yer alıyor. Eğer youtube ‘tan şarkı dinliyorsanız , özellikle mobil internetinizi çok seri bir şekilde tükettiğine şahit olmuşsunuzdur. Bu durum maalesef ekstra internet paketleri almanıza bu da cebinizden internet için daha fazla para çıkmasına sebep oluyor. Zaten hayatın malum pahalılığından zor geçiniyorsanız harcayınız 1MB internet bile çok değerli demektir.

Hem tüm youtube kliplerini dinlemek hem de daha düşük miktarda internet harcamak istiyorsanız sizin iyi bir Youtube MP3 Dönüştürücü siteye ihtiyacınız var demektir.  Bu site sayesinde youtube ta yer alan tüm video kliplerdeki mp3 leri basitçe klipten ayırabilir ve mp3 leri kaydedebilirsiniz. Çok Şanslısınız çünkü elimizde tam da sizin istediğiniz gibi bir web sitesi var. 🙂

Youtube MP3 Dönüştürücü ile Youtube Müzik İndir

Bunun için öncelikle bu siteye tıklıyoruz.  Siteye tıkladıktan sonra aşağıdaki görsel ile karşılaşıyoruz.  Site üzerinde belirtildiği üzere ilgili kutucuğa youtube klibin bulunduğu linki kopyalayıp yapıştıyoruz.

Youtube MP3 Dönüştürücü

Daha sonra indir tuşuna basınca site işlem yapıyor , youtube to mp3 işlemi gerçekleştiriliyor ve video klip üzerinden istediğimiz mp 3 ü ayırıyor.  Ayırdıktan sonra aşağıdaki gibi görsel bizi karşılıyor. Burada dosyayı indir butonuna bastığınız anda ilgili mp3 dosyası bilgisayarınıza inmeye başlıyor.

Benzer paylaşımlarımızı okumak için ilgili kategorimiz : İnternet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.